W dzisiejszych czasach coraz modniejsze staje się wybielanie zębów Kraków. Dla każdego najważniejszy jest piękny i zdrowy uśmiech, dlatego też coraz większą popularnością cieszą się gabinety stomatologiczne Kraków oferujące tą właśnie usługę. Zanim jednak stomatolog Kraków zacznie przeprowadzać wybielanie Kraków, warto zapoznać się z kilkoma ważnymi faktami.

Najważniejsze jest to, że nie wszystkim wybielanie zębów Kraków przyniesie oczekiwane efekty. Uzębienie każdego z nas jest inne, i nie każde będzie odpowiednio reagowało na klasyczne metody ich rozjaśnienia. Ważne jest aby pamiętać, że na pewno nie zmienią swojego kolorytu zęby uszkodzone, ułamane lub martwe, a także plomby i uzupełnienia protetyczne. Ciężko jest zmienić także barwę uzębienia, które ze swej natury jest sine lub szare. Najlepiej wybielanie Kraków działa na zęby żółte. Wadą tego procesu jest fakt jego krótkotrwałego efektu. Nawet najlepszy stomatolog Kraków nie jest w stanie zapewnić utrzymywania się białego kolorytu dłużej niż rok. Jest jednak także bardzo ważna zaleta: wybielanie zębów Krak jest całkowicie bezpieczne, co zostało potwierdzone licznymi badaniami.

Należy pamiętać, że delikatne wybielanie Kraków zapewni nam stosowanie past wybielających. Jak zapewni nas każdy stomatolog Kraków, nie zmieniają one jednak kolorytu szkliwa. Usuwają jedynie osad i drobne przebarwienia.

Samo wybielanie zębów Kraków wykonywane poprzez gabinety stomatologiczne jest dość kosztowne. Choć podstawowa stomatologia Kraków jest refundowana z Narodowego Funduszu Zdrowia, to jednak zabiegi z tego zakresu nie są finansowane. Może jednak dobry dentysta Kraków jest warty wydania większej ilości pieniędzy? Bo przecież jeżeli stomatologia Kraków oferuje nam takie metody na poprawienie estetyki naszego uzębienia, to dlaczego nie mielibyśmy z nich korzystać.