Każdy z nas ceni sobie śnieżnobiały uśmiech. W dzisiejszych czasach jego uzyskanie nie jest zbyt trudne. Z pomocą przychodzi nam tu stomatologia Kraków. Prawie każdy gabinet stomatologiczny Kraków świadczy już takie usługi.

Istnieją różne metody, które pozwalają na skuteczne wybielanie zębów Krak. Zanim jednak się je zastosuje, stomatolog Kraków musi wykonać ich piaskowanie. Pozwala ono na usunięcie kamienia nazębnego i różnego rodzaju nalotów. W wielu przypadkach wykonanie jedynie tego zabiegu przygotowującego powoduje wybielanie Kraków zauważalne od razu.

Gdy zęby są już odpowiednio przygotowane, można zacząć właściwe wybielanie zębów Krak. Jak już wspomniano, stomatologia Kraków najczęściej wykorzystuje do tego celu 3 metody:

  • metodę nakładkową ? stomatolog Kraków przygotowuje odlew uzębienia i tworzy gotową nakładkę. Wypełnia się ją specjalnym aktywnym żelem i zakłada na zęby. Pacjent wykonuje to samodzielnie w domu. Takie wybielanie Kraków trwa zazwyczaj kilkanaście dni i może być uciążliwe. Jest za to stosunkowo tanie.
  • metoda naświetlania lampą ? polega na tym, że stomatolog Kraków nakłada na zęby specjalny żel, a następnie naświetla go przez około 2 godziny. Pozwala to na szybkie wybielanie zębów Krak, które dodatkowo jest w pełni kontrolowane (cały czas znajduje się obok nas dentysta Kraków).
  • metoda laserowa ? jest ona zdecydowanie najdroższym sposobem na wybielanie Kraków, jednakże najbardziej skutecznym i najmniej czasochłonnym.

Należy pamiętać, iż żadna z powyższych metod nie jest skuteczna w przypadku zębów niekompletnych, złamanych lub martwych. W tym wypadku stomatologia Kraków oferuje nam inne sposoby na poprawienie estetyki zębów, którymi może być licówka Kraków czy też implantologia Kraków lub protetyka Kraków pojedynczych zębów. Zawsze jednak stomatolog Kraków jest w stanie wybrać odpowiednią metodę by zapewnić nam olśniewający uśmiech.